Mağaza aydınlatma – 0533 484 29 67

Mağaza aydınlatma – 0533 484 29 67

Yeni bir mağaza açıyorsanız ya da mevcut mağazanızda bir takım değişiklikler yapmak istiyorsanız, hangi aydınlatma türünü nasıl kullanacağınızı belirlemek biraz zor olabilir.

Mağazalarda dört farklı kategoride aydınlatma ürünleri kullanılıyor. Bunlar; genel aydınlatma, görev aydınlatması, vurgu aydınlatması ve dekoratif aydınlatmalardır.

Genel aydınlatmalar, mağazanın ortam aydınlatmasını sağlamakta olan ana ışık kaynaklarıdır.
Aydınlatmada, Halojen, floresan ve LED gibi pek çok ampul seçeneği de var. Bu mağaza aydınlatma rehberi, mağazanızın aydınlatılması ve satışları teşvik etmek için doğru aydınlatma, ampul ve armatürleri planlamanıza yardım edecektir.

Mağaza aydınlatması, müşterilerin mağazanızda evde gibi hissetmelerini ve satın almalarını teşvik etmede önemli bir bileşendir. Doğru mağaza aydınlatması, yalnızca ürün alanınızı aydınlatmaktan çok daha fazlasıdır esasında. Ruh halini ve atmosferi ayarlar, alışveriş yapan bireyleri önemli alanlara yönlendirir ve iyi bir müşteri bilgi birikimi için genel bir zemin sağlar. Mağaza konsept tasarımınız, Samimi, lüks, modaya uygun, korkak, hızlı hizmet ya da zen , imajınız ne olursa olsun, mağaza aydınlatmanız, müşterileriniz kapıdan içeri girdiği anda neler hissediceği ile alakalı ön izlenim sağlar. Mağaza aydınlatma işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MECİDİYEKÖY ELEKTRİKÇİ 0533 484 29 67

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir