Jeneratör kurulumu kablo çekme – 0533 484 29 67

Jeneratör kurulumu kablo çekme – 0533 484 29 67

Jeneratörün boyutlarının bilinmesinden sonra jeneratörün yerleştirilmesi için planlar hazırlanabilir.
Jeneratör, bir kabin içerisine konduğunda nakliye ve yerleştirme büyük ölçüde kolaylaşacaktır. Kabin, jeneratörü yetkisiz kişilerin kullanmasına ve harici hava koşullarının etkenlerine karşı korur.

Jeneratörün Taşınması
Jeneratör şasesi, özellikle jeneratörün taşınmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Jeneratörün yanlış kaldırılması parçalarda ciddi hasarlara yol açabilir.
Jeneratör, forklift kullanılarak kaldırılabilir, dikkatli bir biçimde şasesinden itilebilir ya da şasesinden çekilebilir.

Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren bir makine olan jeneratörler türlerine göre farklı yakıtlar kullanır. Yanmalı motor, buhar motoru, bir türbinden düşen su ya da bir elektrik motoru mekanizması mekanik bir enerji kaynağı olabilir. Yedek enerji kaynağı olan jeneratörler, şebeke elektriği kesildiğinde herhangi bir cihaza elektrik sağlamak üzere otomatik bir transfer anahtarıyla çalışarak devreye girerler. Elektrik kesintisini saniyeler içinde algılarlar ve otomatik şekilde devreye girerler. Tıbbi yaşam destek cihazları ve yangından korunma sistemleri için saniyelerin ne kadar değerli olduğunu düşünürsek, jeneratörlerin ne kadar değerli olduğunu da anlayabiliriz. Jeneratörlerle ilgili her türlü sorununuz için bize ulaşabilirsiniz.

MECİDİYEKÖY ELEKTRİKÇİ 0533 484 29 67

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir