Tadilat 0533 484 29 67

Tadilat 0533 484 29 67

Evinizi veya işyerinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Bizler, yaşam ve çalışma mekanlarınızı yenilerken ekonomik ve güvenilik Anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Her türlü dekorasyon hizmetimizle dilediğiniz tüm değişiklikleri tam olarak yapıyoruz.

Komple ev tadilatı, komple işyeri tadilatı, iç cephe boya, dış cephe boya, elektrik tesisatı, su tesisatı, seramik, duvar kağıdı, kartonpiyer, ışık sistemleri, laminant ve lamine parke gibi her çeşit dekorasyon uygulamasını profesyonel ekiplerimize bırakabilir, gözünüz arkada kalmadan, garantili hizmet alabilirsiniz.

Kendi alanlarında profesyonel kadromuz, mekanınızı güzelleştirmek için size yepyeni fikirler ve bu fikirleri hayata geçirecek ekonomik çözümler de sunuyor. Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak çok çeşitli fiyat ve ödeme alternatifleri ile yaşam alanlarınızı hemen şimdi yenileyebilirsiniz.

Mevsimsel etkenlerden dolayı evinizin bütününde veya belli bölümlerinde tadilat yapabilirsiniz. Buna bağlı şekilde, tadilata başlamadan evvel belli noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Kış için; duvarları boyatmak, parkeleri yenilemek veya ısı izolasyonu yaptırmak, küçük çaplı yenileme işlemleri olduğundan bunları yaptırmadan önce izin almak mecburiyetinde değilsiniz. Ama söz gelimi; sitede oturuyorsunuz ve balkonunuzu kış aylarında da kullanmak için kapamak istiyorsunuz. Bu durumda oturduğunuz sitenin imar planına ve yönetmeliğine bakıp bu konu da herhangi bir engelin olup olmadığını araştırmanız gerekebilir.

Elektrik Tadilat alanında’ki hizmet analayışımız. Müşterilerimize kalite kurallarına uygun, nitelikli hizmet anlayışını sunmaktır.

Ev ve ofislerinizde elektrik tesisatı problemlerinin çözümü ve inşaat projelerinizin elektrik tesisatı kurulumu için malzeme temininden uygulamasına kadar tüm etaplarda hizmet sunuyoruz.

MECİDİYEKÖY ELEKTRİKÇİ 0533 484 29 67

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir